KUP ZAMEK SWOJEJ KSIĘŻNICZCE !

Opublikowano: 25-07-2022

Wróć do spisu artykułów


DO SPRZEDANIA ZAMEK !!!!
WSPANIAŁY ZABYTEK DOLNEGO ŚLĄSKA
OKOLICE WROCŁAWIA STRZELINA ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH

Spotkanie inwestorów na Zamku w Witostowicach 27.08.2022 godz.12.00

Do sprzedaży unikatowa perełka Szlaku Cysterskiego ZAMEK ŚLĄSKI NA WODZIE

Zapraszamy inwestorów oraz osoby zainteresowane kupnem zamku na DZIEŃ OTWARTY na Zamku w Witostowicach, który będzie miał miejsce 27.08.2022 o godz.12.
Podczas dnia otwartego będzie można obejrzeć unikatową budowlę jaką jest zamek i przyległe tereny folwarczne .
Powierzchnia terenu zajętego przez zamek z fortyfikacjami , fosą, parkiem i błoniami wynosi 9,27 ha a folwarku 2,35 ha.
Podczas dnia otwartego proponujemy potencjalnym nabywcom spotkanie z architektem i jednocześnie właścicielem tego miejsca, który przedstawi możliwości i perspektywy rozwoju tego niezwykłego miejsca oraz możliwości dotacji .
Na terenie kompleksu zamkowo- folwarcznego przeprowadzono prace badawczo- rozpoznawcze, geohydrobiotroniczne, geofizyczne i hydrologiczne, które wskazują na występowanie złóż podziemnej wody geotermalnej i strefy geotermicznej z ciepłem plutonicznym oraz wód mineralnych, pitnych i leczniczych.
Ponad to, zaprojektowano adaptację zamku na Ośrodek Turystyki Kulturalnej na Szlaku Cysterskim, z funkcją konferencyjno- szkoleniową i hotelową na ponad 90 osób, z restauracją i salami konferencyjnymi.
Część folwarczną można przeznaczyć na apartamenty, ekskluzywne osiedle na około 300 osób z zapleczem gastronomicznym, rekreacyjnym i sportowym.
Z uwagi na występujące wody geotermalne oraz wysokiej jakości wody mineralne obiekt może być jedynym w swoim rodzaju SPA, ośrodkiem sanatoryjno-wypoczynkowym , czy też nowoczesnym osiedlem mieszkaniowym w prestiżowym położeniu zamku, cudownych okolicznościach przyrody , parku ze starodrzewiem, zarybionej fosy, z wieloma gatunkami ryb, polami, w otoczeniu kompleksu leśnego Parku Krajobrazowego Wzgórz Strzelińskich.

Kontakt:
- Joanna Kostrzewa 698 358 047
- Łukasz Biernacik 607 694 782 

 

 



Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję