BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI

[Sprzedam] Dom

BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI
BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI BALI - INDONEZJA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI

Opublikowano: 02-11-2023 | Wygaśnie: 30-04-2024

Wyświetleń: 103 (unikalne: 91)


Bali - według użytkowników TripAdvisor to drugie najbardziej popularne miejsce na świecie! W ciągu pierwszych pół roku 2023 roku, Bali odwiedziło ponad 3,1 miliona turystów! 

Travel + Leisure

Według Travel + Leisure, Bali to druga najbardziej popularna wyspa w całej Azji! Tylko z Australii w 2022 roku Bali odwiedziło ponad 626 tysięcy turystów.

DailyMail

Pierwsze miejsce na świecie dla miodowego miesiąca według międzynarodowego wydania DailyMail!

Pełny zwrot z inwestycji maksymalnie po 7 latach

Wynajmowany grunt może niepokoić inwestorów, lecz warto zauważyć, że istnieje opcja przedłużenia wynajmu po aktualnej cenie rynkowej. Po zakończeniu umowy wynajmu, właściciel ziemi otrzymuje opłatę zgodną z aktualną ceną rynkową za każdy m2. Zgodnie z prawem Indonezji, obcokrajowcy nie mogą nabywać ziemi na własność, ale biorąc pod uwagę dynamiczny wzrost cen nieruchomości i zysków z wynajmu, inwestycja może zwrócić się już w ciągu 7 lat. Każdy kolejny rok przynosi czysty zysk, a dodatkowo istnieje możliwość sprzedaży nieruchomości w dowolnym momencie.


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 80,00 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję