NIERUCHOMOŚCI BALI ANTA Residence

[Sprzedam] Apartament

NIERUCHOMOŚCI BALI ANTA Residence
NIERUCHOMOŚCI BALI ANTA Residence NIERUCHOMOŚCI BALI ANTA Residence NIERUCHOMOŚCI BALI ANTA Residence NIERUCHOMOŚCI BALI ANTA Residence NIERUCHOMOŚCI BALI ANTA Residence NIERUCHOMOŚCI BALI ANTA Residence NIERUCHOMOŚCI BALI ANTA Residence

Opublikowano: 02-11-2023 | Wygaśnie: 30-04-2024

Wyświetleń: 64 (unikalne: 58)

Cena: 169.000,00 USD


Unikalny kompleks z falistym dachem, inspirowanym idealną falą do surfingu. Projekt odzwierciedla pasję do życia, harmonię z naturą i szacunek dla środowiska. Misją jest zachowanie naturalnego piękna tego wyjątkowego miejsca poprzez posadzenie 10 000 roślin, w tym 5-metrowych palm i rzadkich gatunków tropikalnych. Wyjątkowym miejscem będzie strefa dachu "Jungle roof" gdzie masz poczuć atmosferę dżungli. Czyste linie i geometryczne formy tworzą przytulne i eleganckie przestrzenie, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, podkreślając piękno naturalnego krajobrazu. Zakończenie budowy przewidziane jest na drugi kwartał 2025 roku.

Poczynając od relaksu przy basenie, a kończąc na wykwintnych doznaniach kulinarnej przyjemności w restauracji na dachu. Wszystkie te atrakcje będą dostępne dla Ciebie w hotelu ANTA Residence.

 

Dżunglowy park na dachu

Tropikalny basen infinity z widokiem na ocean

Salon urody, SPA, siłownia

 

 

Tysiące surferów z całego świata, nocne kluby, zjawiskowe wille, urokliwe kawiarnie, i rozwijająca się społeczność sprawiają, że Canggu staje się jednym z najbardziej pożądanych miejsc na Bali. Ciesz się egzotycznym stylem życia i inwestuj mądrze w jeden z najbardziej rozwijających się regionów Bali.

Ceny i warianty opłaty

Firma umożliwia dwie opcje płatności: pełne rozliczenie w wysokości 100% lub
podział opłaty na kilka miesięcy (pierwsza wpłata wynosi 25%).

 

 


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 80,00 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję