Nowe apartamenty w Guardamar del Segura

[Sprzedam] Apartament

Nowe apartamenty w Guardamar del Segura
Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura Nowe apartamenty w Guardamar del Segura

Opublikowano: 24-07-2022 | Wygaśnie: 07-07-2025

Wyświetleń: 343 (unikalne: 186)

Dodane przez: Awatar Lukas
Adres:Guardamar del Segura, Hiszpania

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...


Nowe apartamenty w Guardamar del Segura

 

Osiedle to prywatny kompleks mieszkalny, składający się ze 114 apartamentów z 2 lub 3 sypialniami, zaprojektowany w minimalistyczny sposób o wysokim standardzie jakości.

Mieszkania znajdują się na wyjątkowej i niepowtarzalnej działce, graniczącej z naturalnym otoczeniem słonej laguny, cieszącej się jej różnorodnością biologiczną i wyjątkowym środowiskiem, w pobliżu najlepszych plaż na Morzu Śródziemnym. Osiedle mieści się w Raso de Guardamar del Segura, oferując wszelkiego rodzaju usługi i udogodnienia. Jednocześnie, dzięki bliskości plaży El Moncayo, można wybrać się na spacer lub wybrać się na trasy rowerowe i cieszyć się najlepszym klimatem na Costa Blanca.

Każdy apartament składa się z dwóch lub trzech sypialni, dwóch łazienek, garażu, tarasu oraz schowka. Mieszkania na dole mają ogród natomiast mieszkania na górze prywatne solarium.

W częściach wspólnych znajduje się basen ze strefa dla dzieci, dorosłych oraz prysznicem

Ceny apartamentów od 224.000 € do 281.000 €

Termin odbioru: wrzesień 2023 roku


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 80,00 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję