Między niebem i morzem

[Sprzedam] Dom

Między niebem i morzem
Między niebem i morzem Między niebem i morzem Między niebem i morzem Między niebem i morzem Między niebem i morzem Między niebem i morzem Między niebem i morzem Między niebem i morzem Między niebem i morzem Między niebem i morzem Między niebem i morzem

Opublikowano: 01-05-2022 | Wygaśnie: 28-10-2022

Wyświetleń: 104 (unikalne: 71)


Cullera el Faro - między niebem a morzem ????

PLAYASTREET NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII ❤️????????

211 M2 pełnych słońca, za jedyne

254 000 euro Cullera el faro1

Jest widok bardziej niezmierzony niż morze – niebo. Jest widok jeszcze bardziej niezmierzony niż niebo – wnętrze duszy ludzkiej.”

Nędznicy – Victor Hugo

Po lewej i prawej stronie setki mil wybrzeża. Naprzeciwko, nieskończoność.

U twoich stóp otchłań błękitu, otulająca skalisty brzeg.

Indigo czyli tam, gdzie morze spotyka się niepotajemnie z niebem, gdzie Jego wysokość BŁĘKIT zrzuca ciężkie szaty głębiny morskiej i staje się eterycznym cichym odcieniem.

To ziemia, morze i powietrze, skała, otulające ją fale i dumny wiatr, który zabiera nasze myśli nad morze, tam gdzie wzrok już nie dosięga. Aby żyć na swój sposób, być kompletnie wolnym. Aby pożegnać rutynę i wypełnić żagle siłą i wyjątkowością.

To Twój dom blisko morza, blisko wszystkiego, czego możesz potrzebować, a przede wszystkim blisko Twojego wnętrza.

Witamy w apartamencie Indigo, położonym w Cullera el Faro.

Zapraszamy do świata wypełnionego Błękitem po brzeg, otwartego dla światła, morza i powietrza.

Siedem apartamentów, które symbolizują siedem odcieni niebieskiego. To również siedem sposobów na uwolnienie się od zgiełku rozpędzonego życia i odnalezienie pełni.

Indigo położone w niezwykłej enklawie utworzonej przez skaliste klify, uosabia nowoczesną cywilizację pośrodku surowego krajobrazu. Faro de Cullera jest niczym punkt widokowy, otwiera przed nami niepowtarzalne krajobrazy wybrzeża Walencji.

Natura, z kolei, dzięki swojej kapryśności, stworzyła przepiękne zatoki dla amatorów nurkowania i naszych potajemnych kąpieli.

Indigo Residencial to duchowe odosobnienie homo urbanus, które bez wyrzeczenia się usług oddalonych o kamień, stawia na emancypację zmysłów.

Wszystkie domy mają bezpośredni i niezależny dostęp do części wspólnych, basenu i solarium. Ponadto mają garaż i pomieszczenie do przechowywania z indywidualnym dostępem z drzwiami zmotoryzowanymi z poziomu piwnicy.

 

+48 607 694 782


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 80,00 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję