APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE

[Sprzedam] Apartament

APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE
APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE

Opublikowano: 30-04-2022 | Wygaśnie: 02-08-2024

Wyświetleń: 481 (unikalne: 289)


APARTAMENT DO WYNAJĘICA NA TENERYFIE ????

100 metrów Apartament LUX z prywatnym basenem i tarasem

Apartament LUX z prywatnym basenem i tarasem znajduje się w Adeje. Oferuje on odkryty basen, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi w całym budynku.

Apartament ten obejmuje 2 sypialnie, kuchnię ze zmywarką do naczyń i lodówką, telewizor z płaskim ekranem, część wypoczynkową oraz 2 łazienki.

W apartamencie znajduje się taras.

Aqualand jest 1,7 km od 100 metrów Apartament LUX z prywatnym basenem i tarasem, a centrum handlowe Gran Sur jest 1,9 km. Odległość od najbliższego lotniska - portu lotniczego Tenerife Sur - wynosi 20 km.

Mówimy w Twoim języku!

REZERWACJA

Łukasz Biernacik

WYNAJEM I SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW W HISZPANII I TENERYFIE ✈️????????

+48 607 694 782

Zapraszam ????


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 80,00 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję